| Toimitusnopeus: | maanantaina 27.4. luonasi |
| Posti | maanantaina 27.4. luonasi |
| GLS | maanantaina 27.4. luonasi |
Uusi tuote
273 Kohde ks
Varoitus: viimeinen kappale varastossa!
Saatavuuspäivä:
| NEDETO | |
| NAISTEN KUUKAUTISPÖKSYT | |
| KOKO | LANTION YMPÄRYSMITTA (CM) |
|---|---|
| S | 70-75 |
| M | 76-81 |
| L | 82-88 |
| XL | 89-94 |
| XXL | 95-101 |
|
✅ ILMAINEN TOIMITUSToimitus alkaen 7,69 € |
✅ Toimitus seuraavana päivänä |
✅ 120 päivää aikaa palauttaa tavarat |
✅ 98% tyytyväisiä asiakkaita |
✅ Yli 400 000 alusvaatekappaletta edulliseen hintaan. |
✅ Ilmainen toimitus alkaen 59,99 € |
|
✅ Avoin hinta Alin hinta viimeisten 30 päivän aikana on 14,25 € Alennukset lasketaan alkuperäisestä hinnasta. Ilmainen toimitus lasketaan sen jälkeen, kun alennuskoodit on vähennetty. Haluatko varmistaa, ettet menetä enää yhtään alennusta? Tilaa uutiskirje sivun alareunassa. |
| Malli | Hän on 160 cm pitkä, painaa 47 kg ja käyttää kokoa S. |
|---|---|
| Materiaali | puuvillaneulos |
| kosketa sisäkerrosta | puuvillaneulos |
| kosketuskerroksen väri | Musta |
| Kumi | Klassinen |
| sivu | 40°C |
| silitys | Ei |
| kuivausrumpu | Ei |
| Importer | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Praha 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz. |
| Valmistaja | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Praha 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz. |
| EAN | 8596473229458 |
Tšekkiläisen Nedeto-tuotemerkin mukavat kuukautispöksyt sopivat päivittäiseen käyttöön maltillisten kuukautisten aikana. Käyttömukavuuden takaavat miellyttävät materiaalit - antibakteerista mikrokuitua ja puuvillaneulosta sisältävä kosketusnäytekerros. Kun on pikkuhousut, joihin voi luottaa, kuukautiset voivat olla yllättävän hienot. Kokeile vain!
Nedeto kuukautispöksyt ovat yksi niistä tuotteista, joita tulet nopeasti rakastamaan niiden luotettavuuden ja mukavan istuvuuden vuoksi. Keskinkertainen imukyky tekee näistä pikkuhousuista ihanteelliset tiiviit alusvaatteet normaaleja kuukautisia varten. Imukykyinen vuori koostuu kolmesta suojakerroksesta, joka on nestettä läpäisemätön, estää bakteerien ja hajujen kasvun, mutta on samalla ohut ja huomaamaton.
Ainesosat: Nedeto kuukautispöksyt on valmistettu puuvillaneuloksesta. Sisäkerros: 100 % mikrokuitua; 100 % polyesteriä. Päällystekerros: 95% puuvillaa, 5% elastaania.
Nedeto-tuotemerkki luotiin yksityiseksi tuotemerkiksemme, jotta voisimme tarjota sinulle laadukkaita tšekkiläisiä alusvaatteita, joihin et tuhlaa koko palkkaasi. Naisten alusvaatteet - erityisesti kuukautisalusvaatteet - ansaitsevat korkeimman laadun, minkä vuoksi kiinnitämme huomiota materiaalivalintoihin ja hienostuneisiin leikkauksiin.
Jos tarvitset lisätietoja kuukautispöksyistä, suosittelemme lukemaan blogiartikkelimme: Miten valita kuukautispöksyt?
Löydät tietoa sieltä:
Vinkki: Kun löydät kuukautisalusvaatteet, jotka sopivat sinulle, ne ansaitsevat parhaan mahdollisen hoidon. Kun sitä käsitellään oikein, se palvelee sinua luotettavasti todella pitkään. Saat neuvoja tämän tekemiseen artikkelistamme.
| Malli | Hän on 160 cm pitkä, painaa 47 kg ja käyttää kokoa S. |
|---|---|
| Materiaali | puuvillaneulos |
| kosketa sisäkerrosta | puuvillaneulos |
| kosketuskerroksen väri | Musta |
| Kumi | Klassinen |
| sivu | 40°C |
| silitys | Ei |
| kuivausrumpu | Ei |
| Importer | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Praha 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz. |
| Valmistaja | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Praha 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz. |
| EAN | 8596473229458 |
253 ihmiset ostivat
Vieraskieliset arvostelut käännetään DeepL -kääntäjän avulla.
| 5 |
|
4x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Hyödyllisin
Uusimmat
Vanhin
Tšekin tasavalta
Nedeto kuukautispöksyt
suuri minulle
Tšekin tasavalta
Kuukautiset pikkuhousut
Arvostan sitä, että ms-pikkuhousut ovat lihanväriset, miellyttävät pukeutua.
Tšekin tasavalta
MS-sivut
super, ne kestivät ja sopivat täydellisesti
Slovakia
Nedeto Kohtalainen
Koko sopi minulle.Ne sopivat hyvin.Ne kestivät 4 tuntia aivan hyvin.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Čisticí sprej vhodný pro dezinfekci menstruačního kalíšku i pomůcek pro sebepotěšení. Objem 75 ml.
Menstruační plavky - spodní díl - pro slabší menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
Menstruační plavky - spodní díl - pro slabší menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
Menstruační plavky - spodní díl - pro slabší menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
Sportovní menstruační kraťasy jsou vhodné pro použití při silnější menstruaci, inkontinenci nebo silném výtoku.
Menstruační sportovní kalhotky z pružného merina pro střední až slabou menstruaci.
Bezešvé menstruační kalhotky vyššího střihu pro středně silnou a silnou menstruaci.
palautukseen
suosittelee kauppaa
alusvaatteita edulliseen hintaan