| Toimitusnopeus: | perjantaina 22.5. luonasi |
| Posti | perjantaina 22.5. luonasi |
| GLS | perjantaina 22.5. luonasi |
Nohavičkové menstruační kalhotky pro velmi silnou menstruaci, s prodlouženou nepropustnou vložkou - vhodné na noc.
Uusi tuote
173 Kohde ks
Varoitus: viimeinen kappale varastossa!
Saatavuuspäivä:
| BAMBU BOKSERIT SHORTSIT | ||
| KOKO | LANTION YMPÄRYSMITTA (CM) | VENYMÄTÖN TILA (CM) |
|---|---|---|
| M | 72-82 | 33 |
| L | 82-94 | 35 |
| XL | 94-106 | 37 |
| XXL | 106-120 | 39 |
✅ 9,00 € per kappale (koodi: ALFA) |
|
✅ ILMAINEN TOIMITUSToimitus alkaen 0 |
✅ Toimitus seuraavana päivänä |
✅ 120 päivää aikaa palauttaa tavarat |
✅ 98% tyytyväisiä asiakkaita |
✅ Yli 400 000 alusvaatekappaletta edulliseen hintaan. |
|
✅ Avoin hinta Alin hinta viimeisten 30 päivän aikana on 44,99 € Alennukset lasketaan alkuperäisestä hinnasta. Ilmainen toimitus lasketaan sen jälkeen, kun alennuskoodit on vähennetty. Haluatko varmistaa, ettet menetä enää yhtään alennusta? Tilaa uutiskirje sivun alareunassa. |
| Malli | Hän on 185 cm pitkä, painaa 85 kg ja käyttää kokoa M. |
|---|---|
| Materiaali | bambu |
| kokoonpano | 82 % bambuviskoosia, 12 % polyamidia, 6 % elastaania |
| Kumi | Saumaton |
| sukat | pidempi |
| sivu | 30°C |
| silitys | Kyllä |
| kuivausrumpu | Ei |
| Importer | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Praha 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz. |
| Valmistaja | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Praha 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz. |
| EAN | 8596473177575 |
Löydä mukavuus ja moderni muotoilu samassa paketissa Nedeton miesten bokserishortseissa. Nämä tummansiniset saumattomat bokserit on valmistettu bambuviskoosista, modernista materiaalista, joka on tehty alusvaatteisiin. Boxershortsit ovat ihanteelliset jokapäiväiseen käyttöön, olitpa sitten töissä, kotona tai urheilemassa.
Nedeto-bokserit on valmistettu bambuviskoosista, joka on tunnettu antibakteerisista ominaisuuksistaan, erinomaisesta hengittävyydestään ja kosteudensiirtokyvystään pitäen sinut raikkaana ja mukavana koko päivän. Elastaanin lisääminen antaa tarvittavan joustavuuden, joten bokserit mukautuvat täydellisesti vartaloosi.
Näiden boksereiden saumaton muotoilu takaa, että bokserit eivät hankaa tai purista missään. Näin voit nauttia täydellisestä liikkumisvapaudesta missä tahansa toiminnassa. Pidemmät lahkeet antavat optimaalisen tuen, jota arvostat erityisesti urheilun tai pitkien istuntojen aikana. Saumaton joustava vyötärönauha on pehmeä ja joustava, ja se pitää bokserit paikoillaan työntämättä tai leikkaamatta epämukavasti.
Tšekkiläinen alusvaatemerkki Nedeto kuuluu yksityisiin tuotemerkkeihimme, joten panostamme sen tuotteiden laatuun. Pikkuhousut, bokserit, shortsit ja muut osat ovat erityisen suosittuja tyylikkään minimalismin ystävien keskuudessa. Hienot yksityiskohdat ovat kuorrutus kakun päälle, joka tekee sinut onnelliseksi aina, kun käytät suosikkialusvaatteita.
Huolehdi boksereistasi kunnolla ja varmista niiden pitkäikäisyys ja mukavuus, jonka ne tarjoavat sinulle joka päivä!
Vinkki: Ryhdy alusvaatteiden huollon asiantuntijaksi artikkelimme vinkkien avulla ja anna suosikkikappaleillesi niiden ansaitsema hoito.
| Malli | Hän on 185 cm pitkä, painaa 85 kg ja käyttää kokoa M. |
|---|---|
| Materiaali | bambu |
| kokoonpano | 82 % bambuviskoosia, 12 % polyamidia, 6 % elastaania |
| Kumi | Saumaton |
| sukat | pidempi |
| sivu | 30°C |
| silitys | Kyllä |
| kuivausrumpu | Ei |
| Importer | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Praha 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz. |
| Valmistaja | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Praha 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz. |
| EAN | 8596473177575 |
730 ihmiset ostivat
Vieraskieliset arvostelut käännetään DeepL -kääntäjän avulla.
| 5 |
|
8x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
2x |
| 1 |
|
0x |
Hyödyllisin
Uusimmat
Vanhin
Slovakia
Slavka
Olen tilannut Nedeton miesten bambubokserit pojalleni jouluksi jo toista vuotta, viime vuonna tilasin hänelle kokeilua varten ja tänä vuonna hän pyysi niitä uudelleen, koska hän todella piti niistä.
Tšekin tasavalta
hieno materiaali
erittäin miellyttävä, olen tyytyväinen.
Tšekin tasavalta
Pettynyt
Oston jälkeen / pesun jälkeen ne ovat loistavia. Mutta vain jonkin aikaa, muutaman tunnin käytön jälkeen ne kutistuvat vähitellen pituudeltaan ja venyvät leveydeltään ja jalat alkavat rullata. Koko päivän käytön jälkeen muodoton rätti, joka rullaa ja notkistuu koko ajan. Kun ne otetaan pois, ne ovat 5 cm lyhyemmät ja 5 cm leveämmät. Erittäin pitkät sääret eivät sen seurauksena ole lainkaan pitkät.
Tšekin tasavalta
Pettynyt
Oston jälkeen / pesun jälkeen ne ovat loistavia. Mutta vain jonkin aikaa, muutaman tunnin käytön jälkeen ne kutistuvat vähitellen pituudeltaan ja venyvät leveydeltään ja jalat alkavat rullata. Koko päivän käytön jälkeen muodoton rätti, joka rullaa ja notkistuu koko ajan. Kun ne otetaan pois, ne ovat 5 cm lyhyemmät ja 5 cm leveämmät. Erittäin pitkät lahkeet eivät ole sen seurauksena ollenkaan pitkät.
Unkari
Regina Farkas
Erittäin mukava materiaali, täysin oikean kokoinen.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
palautukseen
suosittelee kauppaa
alusvaatteita edulliseen hintaan