| Toimitusnopeus: | perjantaina 15.5. luonasi |
| Posti | perjantaina 15.5. luonasi |
| GLS | perjantaina 15.5. luonasi |
Menstruační spodní díl plavek pro dívky a slečny. Vhodné pro střední a slabší menstruaci. Černá barva. TIP: Pro dívky můžete nakoupit i malé velikosti dámských bikin (v nabídce od 2XS).
Uusi tuote
184 Kohde ks
Varoitus: viimeinen kappale varastossa!
Saatavuuspäivä:
| NEDETO - MIEHET | ||
| MIESTEN BOKSERIT/SLIPIT | ||
| KOKO | VYÖTÄRÖNYMPÄRYS (CM) | VENYMÄTÖN TILA (CM) |
|---|---|---|
| S | 70-77 | 34 |
| M | 78-84 | 36 |
| L | 85-92 | 38 |
| XL | 93-100 | 40 |
| XXL | 101-108 | 42 |
| 3XL | 109-115 | 44 |
| 4XL | 116-123 | 46 |
| 5XL | 124-130 | 48 |
| 6XL | 131-137 | 50 |
| 7XL | 138-144 | 52 |
| 8XL | 145-150 | 54 |
| 9XL | 151-156 | 56 |
| 10XL | 157-163 | 58 |
✅ 6,30 € per kappale (koodi: ALFA) |
|
✅ ILMAINEN TOIMITUSToimitus alkaen 7,69 € |
✅ Toimitus seuraavana päivänä |
✅ 120 päivää aikaa palauttaa tavarat |
✅ 98% tyytyväisiä asiakkaita |
✅ Yli 400 000 alusvaatekappaletta edulliseen hintaan. |
✅ Ilmainen toimitus alkaen 59,99 € |
|
✅ Avoin hinta Alin hinta viimeisten 30 päivän aikana on 18,89 € Alennukset lasketaan alkuperäisestä hinnasta. Ilmainen toimitus lasketaan sen jälkeen, kun alennuskoodit on vähennetty. Haluatko varmistaa, ettet menetä enää yhtään alennusta? Tilaa uutiskirje sivun alareunassa. |
| Malli | Hän on 185 cm pitkä, painaa 85 kg ja käyttää kokoa M. |
|---|---|
| Materiaali | puuvilla |
| kokoonpano | 95% puuvillaa, 5% elastaania |
| Kumi | moitti |
| sukat | pidempi |
| sivu | 30°C |
| silitys | Kyllä |
| kuivausrumpu | Ei |
| Importer | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Praha 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz. |
| Valmistaja | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Praha 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz. |
| EAN | 8596473209177 |
Nauti maksimaalisesta mukavuudesta Nedeton miesten bokserishortseissa, jotka on suunniteltu jokapäiväiseen käyttöön ja tyylikkääseen ulkonäköön. Yksinkertainen, tyylikäs muotoilu mustassa värissä sopii joka tilanteeseen, olitpa sitten menossa töihin, urheilemassa tai vain loikoilemassa sohvalla. Nämä bokserit saavat sinut tuntemaan olosi mukavaksi ja itsevarmaksi koko päivän.
Nedeto-bokserit on valmistettu puuvillan ja elastaanin yhdistelmästä, joka takaa pehmeyden ja joustavuuden. Puuvilla on hengittävää ja miellyttävän tuntuista, kun taas elastaanin ansiosta alusvaatteet mukautuvat täydellisesti kehoosi ja tarjoavat täydellisen mukavuuden jokapäiväisissä toiminnoissa. Tämä materiaali on loistava valinta sekä rentoon pukeutumiseen että poikkeukselliseen urheilusuoritukseen.
Nedeto miesten bokserishortsit ovat yksinkertaisen minimalistisen näköiset, ja niiden vyötärönauha on tukeva mutta ei puristava. Pidemmät sääret ovat käytännölliset ja antavat maksimaalisen mukavuuden, istuitpa sitten toimistossa tai kiipeilit mäkiä pitkin. Klassisen leikkauksen ja joustavan kumin yhdistelmä takaa, että bokserit istuvat täydellisesti jokaiseen vartaloon.
Emme ainoastaan myy Nedeto alusvaatteita, vaan myös seisomme sen tuotannon takana. Olemme kuitenkin testanneet sen perusteellisesti itsellämme, emmekä anna sen mennä hukkaan. Tilasitpa sitten bokserit tai sukat, voit aina nauttia ensiluokkaisesta laadusta kohtuulliseen hintaan. Miesten lisäksi myös naiset nauttivat Nedeton tuotemerkistä - voit löytää myös tyylikkäitä pikkuhousuja (myös kuukautispöksyjä ). Bokserit on valmistettu Turkissa
Jotta bokserit kestäisivät mahdollisimman pitkään ja säilyttäisivät alkuperäisen ulkonäkönsä ja joustavuutensa, suosittelemme noudattamaan seuraavia ohjeita:
| Malli | Hän on 185 cm pitkä, painaa 85 kg ja käyttää kokoa M. |
|---|---|
| Materiaali | puuvilla |
| kokoonpano | 95% puuvillaa, 5% elastaania |
| Kumi | moitti |
| sukat | pidempi |
| sivu | 30°C |
| silitys | Kyllä |
| kuivausrumpu | Ei |
| Importer | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Praha 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz. |
| Valmistaja | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Praha 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz. |
| EAN | 8596473209177 |
807 ihmiset ostivat
Vieraskieliset arvostelut käännetään DeepL -kääntäjän avulla.
| 5 |
|
5x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Hyödyllisin
Uusimmat
Vanhin
Romania
Nedeto miesten bokserit musta (3NB001)
halpa ja mukava
Romania
Nedeto miesten bokserit musta (3NB001)
halpa ja mukava
Romania
Nedeto miesten bokserit musta (3NB001)
halpa ja mukava
Tšekin tasavalta
kuivausrumpu
Boksereissa ja pakkauksessa on symboli "tuotetta ei voi kuivata rumpukuivauksessa".
Tšekin tasavalta
Nyrkkeilijät
Mieheni on hyvin onnellinen. Mikään ei kurista häntä missään. Tyytyväisyys
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
palautukseen
suosittelee kauppaa
alusvaatteita edulliseen hintaan