| Toimitusnopeus: | keskiviikkona 27.5. luonasi |
| Posti | keskiviikkona 27.5. luonasi |
| GLS | keskiviikkona 27.5. luonasi |
Menstruační spodní díl plavek pro dívky a slečny. Vhodné pro střední a slabší menstruaci. Černá barva. TIP: Pro dívky můžete nakoupit i malé velikosti dámských bikin (v nabídce od 2XS).
Uusi tuote
273 Kohde ks
Varoitus: viimeinen kappale varastossa!
Saatavuuspäivä:
| PIETRO FILIPI - MIEHET | ||
| MIESTEN NYRKKEILIJÄT | ||
| KOKO | LANTION YMPÄRYSMITTA (CM) | VENYMÄTÖN TILA (CM) |
|---|---|---|
| M | 78-84 | 36 |
| L | 85-92 | 38 |
| XL | 93-100 | 40 |
| XXL | 101-108 | 42 |
| 3XL | 109-115 | 44 |
| 4XL | 116-123 | 46 |
| 5XL | 124-130 | 48 |
✅ 7,87 € per kappale (koodi: TURBO) |
|
✅ ILMAINEN TOIMITUSToimitus alkaen 7,69 € |
✅ Toimitus seuraavana päivänä |
✅ 120 päivää aikaa palauttaa tavarat |
✅ 98% tyytyväisiä asiakkaita |
✅ Yli 400 000 alusvaatekappaletta edulliseen hintaan. |
✅ Ilmainen toimitus alkaen 59,99 € |
|
✅ Avoin hinta Alin hinta viimeisten 30 päivän aikana on 23,59 € Alennukset lasketaan alkuperäisestä hinnasta. Ilmainen toimitus lasketaan sen jälkeen, kun alennuskoodit on vähennetty. Haluatko varmistaa, ettet menetä enää yhtään alennusta? Tilaa uutiskirje sivun alareunassa. |
| Malli | Hän on 185 cm pitkä, painaa 85 kg ja käyttää kokoa M. |
|---|---|
| Materiaali | puuvilla |
| kokoonpano | 95% puuvillaa, 5% elastaania |
| Kumi | moitti |
| sukat | pidempi |
| sivu | 40°C |
| silitys | Kyllä |
| kuivausrumpu | Ei |
| Importer | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Praha 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz. |
| Valmistaja | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Praha 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz. |
| EAN | 8596473227546 |
Hemmottele itseäsi ylellisyydellä ja täydellisellä mukavuudella Pietro Filipin miesten bokserishortseilla. Laatua ja tyyliä painottaen suunnitellut mustat bokserit ovat täydellinen valinta miehille, jotka arvostavat eleganssia, hienostunutta makua ja koko päivän mukavuutta.
Pietro Filipin bokserit on valmistettu puuvillan ja elastaanin sekoituksesta. Puuvilla tuntuu miellyttävältä iholla, on hengittävä ja pehmeä, kun taas elastaani varmistaa, että bokserit mukautuvat täydellisesti vartaloosi ja tarjoavat runsaasti liikkumisvapautta. Voit siis nauttia mukavuudesta koko päivän, olitpa sitten töissä, urheilemassa tai kotona.
Yksinkertaiset mustat bokserit, joissa on erottuva kudottu joustava nauha, jossa on Pietro Filipi -logo, on suunniteltu näyttämään nykyaikaisilta ja tyylikkäiltä. Pidemmät lahkeet antavat riittävästi tukea ja suojaa, jota arvostat erityisesti liikunnan aikana, mutta myös pitkien istuntojen aikana. Tämä ajaton muotoilu sopii erinomaisesti jokapäiväiseen käyttöön ja vaativampiin aktiviteetteihin. Se on juuri sellaista hillittyä ylellisyyttä, jota jokainen tyylikäs mies arvostaa.
Pietro Filipin tuotemerkillä on pitkät perinteet Tšekin markkinoilla. Alun perin tuotemerkki oli erikoistunut nykyaikaisiin yritysvaatteisiin, jotka olivat suosittuja tuhansien ihmisten keskuudessa paitsi tässä maassa myös ulkomaisilla markkinoilla. Pietro Filipin alusvaatteet jatkavat korkealuokkaisten tuotteiden perinnettä moderneilla malleilla, jotka virkistävät vaatekaappiasi ja saavat sinut näyttämään hyvältä. Bokserit on valmistettu Turkissa.
Vinkki: Oikean, täydellisesti istuvan alusvaatekappaleen löytäminen voi olla haastavaa. Kun löydät sen, siitä kannattaa pitää hyvää huolta, jotta se kestää pitkään. Löydät neuvoja tämän tekemiseen artikkelistamme.
| Malli | Hän on 185 cm pitkä, painaa 85 kg ja käyttää kokoa M. |
|---|---|
| Materiaali | puuvilla |
| kokoonpano | 95% puuvillaa, 5% elastaania |
| Kumi | moitti |
| sukat | pidempi |
| sivu | 40°C |
| silitys | Kyllä |
| kuivausrumpu | Ei |
| Importer | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Praha 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz. |
| Valmistaja | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Praha 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz. |
| EAN | 8596473227546 |
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
palautukseen
suosittelee kauppaa
alusvaatteita edulliseen hintaan