| Toimitusnopeus: | perjantaina 22.5. luonasi |
| Posti | perjantaina 22.5. luonasi |
| GLS | perjantaina 22.5. luonasi |
Nohavičkové menstruační kalhotky pro velmi silnou menstruaci, s prodlouženou nepropustnou vložkou - vhodné na noc.
Uusi tuote
58 Kohde ks
Varoitus: viimeinen kappale varastossa!
Saatavuuspäivä:
| UNDER ARMOUR - MIEHET | ||
| BOXERKY | ||
| KOKO | LANTION YMPÄRYSMITTA (CM) | VENYMÄTÖN TILA (CM) |
|---|---|---|
| S | 71-74 | 33,5 |
| M | 76-81 | 37,5 |
| L | 86-91 | 41 |
| XL | 97-102 | 43 |
| XXL | 107-112 | 47 |
| 3XL | 117-122 | 50 |
| 4XL | 127-132 | 56 |
| 5XL | 133-138 | 58 |
✅ 25,00 € per kappale (koodi: TURBO) |
|
✅ ILMAINEN TOIMITUSToimitus alkaen 0 |
✅ Toimitus seuraavana päivänä |
✅ 120 päivää aikaa palauttaa tavarat |
✅ 98% tyytyväisiä asiakkaita |
✅ Yli 400 000 alusvaatekappaletta edulliseen hintaan. |
|
✅ Avoin hinta Alin hinta viimeisten 30 päivän aikana on 49,99 € Alennukset lasketaan alkuperäisestä hinnasta. Ilmainen toimitus lasketaan sen jälkeen, kun alennuskoodit on vähennetty. Haluatko varmistaa, ettet menetä enää yhtään alennusta? Tilaa uutiskirje sivun alareunassa. |
| Malli | Hän on 185 cm pitkä, painaa 85 kg ja käyttää kokoa M. |
|---|---|
| Materiaali | polyesteri |
| kokoonpano | 88 % polyesteriä, 12 % elastaania |
| Kumi | moitti |
| sukat | pidempi |
| sivu | 30°C |
| silitys | Ei |
| kuivausrumpu | Ei |
| Importer | USDistribution sro, Karlovarská 1104,14a, 161 00 Praha 6, zbysek.bok@usdistribution.cz |
| Valmistaja | Under Armour, Inc., 1020 Hull Street, Baltimore, MD USA 21230, customerserviceint@underarmour.com. |
| EAN | 1200122912062 |
| Malli | Hän on 185 cm pitkä, painaa 85 kg ja käyttää kokoa M. |
|---|---|
| Materiaali | polyesteri |
| kokoonpano | 88 % polyesteriä, 12 % elastaania |
| Kumi | moitti |
| sukat | pidempi |
| sivu | 30°C |
| silitys | Ei |
| kuivausrumpu | Ei |
| Importer | USDistribution sro, Karlovarská 1104,14a, 161 00 Praha 6, zbysek.bok@usdistribution.cz |
| Valmistaja | Under Armour, Inc., 1020 Hull Street, Baltimore, MD USA 21230, customerserviceint@underarmour.com. |
| EAN | 1200122912062 |
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
palautukseen
suosittelee kauppaa
alusvaatteita edulliseen hintaan