| Toimitusnopeus: | perjantaina 22.5. luonasi |
| Posti | perjantaina 22.5. luonasi |
| GLS | perjantaina 22.5. luonasi |
Nohavičkové menstruační kalhotky pro velmi silnou menstruaci, s prodlouženou nepropustnou vložkou - vhodné na noc.
Uusi tuote
23 Kohde ks
Varoitus: viimeinen kappale varastossa!
Saatavuuspäivä:
| VOXX | |
| TARJOUKSET | |
| KOKO | |
|---|---|
| XS | 30-34 |
| S | 35-38 |
| M | 39-42 |
| L | 43-46 |
| XL | 47-50 |
✅ 2,80 € per pari (koodi: TURBO) |
|
✅ ILMAINEN TOIMITUSToimitus alkaen 7,69 € |
✅ Toimitus seuraavana päivänä |
✅ 120 päivää aikaa palauttaa tavarat |
✅ 98% tyytyväisiä asiakkaita |
✅ Yli 400 000 alusvaatekappaletta edulliseen hintaan. |
✅ Ilmainen toimitus alkaen 59,99 € |
|
✅ Avoin hinta Alin hinta viimeisten 30 päivän aikana on 8,39 € Alennukset lasketaan alkuperäisestä hinnasta. Ilmainen toimitus lasketaan sen jälkeen, kun alennuskoodit on vähennetty. Haluatko varmistaa, ettet menetä enää yhtään alennusta? Tilaa uutiskirje sivun alareunassa. |
| Materiaali | puuvilla |
|---|---|
| kokoonpano | 80% puuvillaa, 15 % polyamidia, 5% elastaania |
| sukkien korkeus | Nilkka |
| Lämpötilaluokka | A (+10°C - +35°C) |
| sivu | 40°C |
| silitys | Ei |
| kuivausrumpu | Ei |
| Tehdään Tšekin tasavallassa | Kyllä |
| Valmistaja | Boma s.r.o., K Bytovkám 222 Kunice 251 63, info@boma.cz. |
| EAN | 8596281012303 |
Etsitkö urheilusukkia, jotka on valmistettu miellyttävästä puuvillamateriaalista, joka siirtää hyvin kosteutta? Silloin tšekkiläinen Voxx-merkki on oikea valinta.
Sukat on valmistettu miellyttävästä puuvillamateriaalista, ja niissä on ketjutettu kärki. Nämä sukat sopivat erinomaisesti korkean hikeä siirtävän tehon ansiosta, ja ne on tehty ensisijaisesti urheiluun, mutta arvostat niitä myös vapaa-ajan vaatteissa. Omien kokemustemme perusteella voimme vain suositella näitä Voxx-sukkia.
Mitä tulee pesuun - pese sukat enintään 40 °C:ssa äläkä laita niitä kuivausrumpuun, sillä muuten et ehkä voi enää käyttää niitä. Lue lisää alla olevista klassisista tuotetiedoista.
| Materiaali | puuvilla |
|---|---|
| kokoonpano | 80% puuvillaa, 15 % polyamidia, 5% elastaania |
| sukkien korkeus | Nilkka |
| Lämpötilaluokka | A (+10°C - +35°C) |
| sivu | 40°C |
| silitys | Ei |
| kuivausrumpu | Ei |
| Tehdään Tšekin tasavallassa | Kyllä |
| Valmistaja | Boma s.r.o., K Bytovkám 222 Kunice 251 63, info@boma.cz. |
| EAN | 8596281012303 |
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
palautukseen
suosittelee kauppaa
alusvaatteita edulliseen hintaan