| Toimitusnopeus: | perjantaina 22.5. luonasi |
| Posti | perjantaina 22.5. luonasi |
| GLS | perjantaina 22.5. luonasi |
Nohavičkové menstruační kalhotky pro velmi silnou menstruaci, s prodlouženou nepropustnou vložkou - vhodné na noc.
Uusi tuote
43 Kohde ks
Varoitus: viimeinen kappale varastossa!
Saatavuuspäivä:
| PUMA - MIEHET | ||
| FLOATS | ||
| KOKO | LANTION YMPÄRYSMITTA (CM) | VENYMÄTÖN TILA (CM) |
|---|---|---|
| S | 78-83 | 38 |
| M | 84-88 | 39,5 |
| L | 89-93 | 42,5 |
| XL | 94-98 | 46 |
| XXL | 99-104 | 48 |
|
✅ ILMAINEN TOIMITUSToimitus alkaen 7,69 € |
✅ Toimitus seuraavana päivänä |
✅ 120 päivää aikaa palauttaa tavarat |
✅ 98% tyytyväisiä asiakkaita |
✅ Yli 400 000 alusvaatekappaletta edulliseen hintaan. |
✅ Ilmainen toimitus alkaen 59,99 € |
|
✅ Avoin hinta Alin hinta viimeisten 30 päivän aikana on 39,99 € Alennukset lasketaan alkuperäisestä hinnasta. Ilmainen toimitus lasketaan sen jälkeen, kun alennuskoodit on vähennetty. Haluatko varmistaa, ettet menetä enää yhtään alennusta? Tilaa uutiskirje sivun alareunassa. |
| Malli | Hän on 185 cm pitkä, painaa 85 kg ja käyttää kokoa M. |
|---|---|
| Materiaali | keinokuitu |
| kokoonpano | 100% polyesteriä |
| Kumi | Klassinen |
| housujen pituus | lyhyt |
| sivu | 30°C |
| silitys | Ei |
| kuivausrumpu | Ei |
| Valmistaja | PUMA SE, PUMA Way 1, DE-91074 Herzogenaurach, Saksa, product.safety@puma.com. |
| EAN | 8720245797368 |
Kesä ilman uimapukuja? Ei voi olla totta! Tämä Puma-uimapuku on ehdoton valinta.
Valitse laajasta uimapukuvalikoimastamme eri värejä, leikkauksia, kokoja ja vempaimia ja nauti uimisesta meressä, uima-altaassa tai lammessa huoletta. Laadukas uimapukusuunnittelu on takuu. Uimapuvussa on mukava shortsileikkaus, joustava vyötärö, jota voi kiristää kiristysnauhalla. Ne kuivuvat muutamassa minuutissa ja ovat miellyttävän tuntuisia.
Lisätietoja saat klassisista tuotetiedoista.
| Malli | Hän on 185 cm pitkä, painaa 85 kg ja käyttää kokoa M. |
|---|---|
| Materiaali | keinokuitu |
| kokoonpano | 100% polyesteriä |
| Kumi | Klassinen |
| housujen pituus | lyhyt |
| sivu | 30°C |
| silitys | Ei |
| kuivausrumpu | Ei |
| Valmistaja | PUMA SE, PUMA Way 1, DE-91074 Herzogenaurach, Saksa, product.safety@puma.com. |
| EAN | 8720245797368 |
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
palautukseen
suosittelee kauppaa
alusvaatteita edulliseen hintaan