| Toimitusnopeus: | maanantaina 27.4. luonasi |
| Posti | maanantaina 27.4. luonasi |
| GLS | maanantaina 27.4. luonasi |
Uusi tuote
0 Kohde ks
Tätä tuotetta ei ole enää varastossa
Varoitus: viimeinen kappale varastossa!
Saatavuuspäivä:
| CALVIN KLEIN - NAISET | |||
| PIKKUHOUSUT / STRINGIT | |||
| KOKO | VYÖTÄRÖNYMPÄRYS (CM) | LANTION YMPÄRYSMITTA (CM) | VENYMÄTÖN TILA (CM) |
|---|---|---|---|
| XS | 60-67 | 83-89 | 33 |
| S | 67-72 | 89-95 | 34,5 |
| M | 72-77 | 95-99 | 37,4 |
| L | 77-82 | 99-104 | 40 |
| XL | 82-87 | 104-110 | 42 |
|
30,49 €
29,49 €
22,12 €
koodilla: TURBO
|
| Tallenna 1,00 € |
|
|
|
✅ ILMAINEN TOIMITUSToimitus alkaen 7,69 € |
✅ Toimitus seuraavana päivänä |
✅ 120 päivää aikaa palauttaa tavarat |
✅ 98% tyytyväisiä asiakkaita |
✅ Yli 400 000 alusvaatekappaletta edulliseen hintaan. |
✅ Ilmainen toimitus alkaen 59,99 € |
|
✅ Avoin hinta Alin hinta viimeisten 30 päivän aikana on 22,12 € Alennukset lasketaan alkuperäisestä hinnasta. Ilmainen toimitus lasketaan sen jälkeen, kun alennuskoodit on vähennetty. Haluatko varmistaa, ettet menetä enää yhtään alennusta? Tilaa uutiskirje sivun alareunassa. |
| Materiaali | keinokuitu |
|---|---|
| kokoonpano | 79 % polyamidia, 21 % elastaania |
| Kumi | moitti |
| sivu | 30°C |
| silitys | Ei |
| kuivausrumpu | Kyllä |
| Importer | PVH Brands Czechia s.r.o., Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, Alankomaat, service.eu@calvinklein.com. |
| Valmistaja | Calvin Klein Inc., 205 W 39th St, New York, NY 10018,service.eu@calvinklein.com. |
| EAN | 8718935921513 |
Calvin näyttävät erittäin ylellisiltä, eikä ainoastaan leikkauksen ansiosta. Käytetty materiaali istuu hyvin ja on erittäin miellyttävän tuntuista. Tämän laatuisista ei ole mitään pahaa sanottavaa. Hämmästyttävän mukava materiaali ja täydellinen istuvuus sopivat ja näyttävät erityisen hyvältä. Se miellyttää varmasti myös ylellisyyslahjana.
| Materiaali | keinokuitu |
|---|---|
| kokoonpano | 79 % polyamidia, 21 % elastaania |
| Kumi | moitti |
| sivu | 30°C |
| silitys | Ei |
| kuivausrumpu | Kyllä |
| Importer | PVH Brands Czechia s.r.o., Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, Alankomaat, service.eu@calvinklein.com. |
| Valmistaja | Calvin Klein Inc., 205 W 39th St, New York, NY 10018,service.eu@calvinklein.com. |
| EAN | 8718935921513 |
139 ihmiset ostivat
Vieraskieliset arvostelut käännetään DeepL -kääntäjän avulla.
| 5 |
|
14x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
1x |
| 2 |
|
1x |
| 1 |
|
0x |
Hyödyllisin
Uusimmat
Vanhin
Tšekin tasavalta
Olin iloisesti yllättynyt
Tämä merkki on paras
Tšekin tasavalta
sympaattinen musta
Siro ja mukava
Tšekin tasavalta
Vastaan:
Ne eivät ole niin mukavia
Tšekin tasavalta
Suosittelen sitä kaikille.
miellyttävä ja mukava käyttää
Tšekin tasavalta
Kaikki hyvin
mukava, pitää muotonsa pitkään, väri ei hankaudu pois, viileä patja.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
palautukseen
suosittelee kauppaa
alusvaatteita edulliseen hintaan