| Toimitusnopeus: | perjantaina 22.5. luonasi |
| Posti | perjantaina 22.5. luonasi |
| GLS | perjantaina 22.5. luonasi |
Nohavičkové menstruační kalhotky pro velmi silnou menstruaci, s prodlouženou nepropustnou vložkou - vhodné na noc.
Uusi tuote
24 Kohde ks
Varoitus: viimeinen kappale varastossa!
Saatavuuspäivä:
| BOSS - NAISET | |
| TYTÖT/TANGA | |
| KOKO | LANTION YMPÄRYSMITTA (CM) |
|---|---|
| S | 68-72 |
| M | 72-76 |
| L | 76-80 |
| XL | 80-84 |
| XXL | 84-88 |
| 3XL | 88-92 |
✅ 15,60 € per kappale (koodi: TURBO) |
|
✅ ILMAINEN TOIMITUSToimitus alkaen 7,69 € |
✅ Toimitus seuraavana päivänä |
✅ 120 päivää aikaa palauttaa tavarat |
✅ 98% tyytyväisiä asiakkaita |
✅ Yli 400 000 alusvaatekappaletta edulliseen hintaan. |
✅ Ilmainen toimitus alkaen 59,99 € |
|
✅ Avoin hinta Alin hinta viimeisten 30 päivän aikana on 46,79 € Alennukset lasketaan alkuperäisestä hinnasta. Ilmainen toimitus lasketaan sen jälkeen, kun alennuskoodit on vähennetty. Haluatko varmistaa, ettet menetä enää yhtään alennusta? Tilaa uutiskirje sivun alareunassa. |
| Malli | Hän on 175 cm pitkä, painaa 51 kg ja käyttää kokoa S. |
|---|---|
| Materiaali | puuvilla |
| kokoonpano | 95% puuvillaa, 5% elastaania |
| Kumi | moitti |
| sivu | 40°C |
| silitys | Kyllä |
| kuivausrumpu | Ei |
| Valmistaja | HUGO BOSS AG, Holy-Allee 3, 72555 Metzingen, Saksa, info@hugoboss.com. |
| EAN | 4063547247020 |
Etsitkö laadukkaita ja mukavia alusvaatteita? Nämä maailmankuulun Hugo-merkin pikkuhousut ovat juuri sinua varten!
Hugon naisten pikkuhousut ovat ihanteelliset naisille, jotka pitävät mukavuudesta kaikissa vapaa-ajan aktiviteeteissa ja jokapäiväisessä pukeutumisessa. Käytetyn materiaalin ansiosta tunnet olosi kuin puuvillassa koko päivän. Suosittelemme ostamaan rintaliivit pikkuhousujen kanssa, koska koko setti näyttää aivan jumalalliselta! :)
Kaikki tiedot löytyvät tuotetiedoista.
| Malli | Hän on 175 cm pitkä, painaa 51 kg ja käyttää kokoa S. |
|---|---|
| Materiaali | puuvilla |
| kokoonpano | 95% puuvillaa, 5% elastaania |
| Kumi | moitti |
| sivu | 40°C |
| silitys | Kyllä |
| kuivausrumpu | Ei |
| Valmistaja | HUGO BOSS AG, Holy-Allee 3, 72555 Metzingen, Saksa, info@hugoboss.com. |
| EAN | 4063547247020 |
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
palautukseen
suosittelee kauppaa
alusvaatteita edulliseen hintaan