| Toimitusnopeus: | perjantaina 17.4. luonasi |
| Posti | perjantaina 17.4. luonasi |
| GLS | perjantaina 17.4. luonasi |
Uusi tuote
8 Kohde ks
Varoitus: viimeinen kappale varastossa!
Saatavuuspäivä:
| CALVIN KLEIN - NAISET | |||
| PIKKUHOUSUT / STRINGIT | |||
| KOKO | VYÖTÄRÖNYMPÄRYS (CM) | LANTION YMPÄRYSMITTA (CM) | VENYMÄTÖN TILA (CM) |
|---|---|---|---|
| XS | 60-67 | 83-89 | 33 |
| S | 67-72 | 89-95 | 34,5 |
| M | 72-77 | 95-99 | 37,4 |
| L | 77-82 | 99-104 | 40 |
| XL | 82-87 | 104-110 | 42 |
✅ 13,88 € per kappale (koodi: TURBO) |
|
✅ ILMAINEN TOIMITUSToimitus alkaen 7,69 € |
✅ Toimitus seuraavana päivänä |
✅ 120 päivää aikaa palauttaa tavarat |
✅ 98% tyytyväisiä asiakkaita |
✅ Yli 400 000 alusvaatekappaletta edulliseen hintaan. |
✅ Ilmainen toimitus alkaen 59,99 € |
|
✅ Avoin hinta Alin hinta viimeisten 30 päivän aikana on 41,62 € Alennukset lasketaan alkuperäisestä hinnasta. Ilmainen toimitus lasketaan sen jälkeen, kun alennuskoodit on vähennetty. Haluatko varmistaa, ettet menetä enää yhtään alennusta? Tilaa uutiskirje sivun alareunassa. |
| Malli | Hän on 175 cm pitkä, painaa 51 kg ja käyttää kokoa S. |
|---|---|
| Materiaali | puuvilla |
| kokoonpano | 90% puuvillaa, 10% lycraa |
| kosketa sisäkerrosta | puuvillaneulos |
| Kumi | moitti |
| sivu | 30°C |
| silitys | Ei |
| kuivausrumpu | Kyllä |
| Importer | PVH Brands Czechia s.r.o., Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, Alankomaat, service.eu@calvinklein.com. |
| Valmistaja | Calvin Klein Inc., 205 W 39th St, New York, NY 10018,service.eu@calvinklein.com. |
| EAN | 8719852259482 |
Anna pakaroillesi mukavuutta ja ylellinen ilme samanaikaisesti. Naisten alushousujen tulisi olla pakollisia jokaisessa vaatekaapissa – ne eivät näy vaatteiden alta ja pysyvät piilossa, kunnes päätät näyttää ne jollekulle. Calvin Kleinin naisten alushousut muuttavat sinut seksikkääksi kissaksi.
Naisten pikkuhousut ovat yksi suosituimmista alusvaatteista. Mukavat Calvin Klein -alushousut on valmistettu puuvillasta, johon on lisätty elastaania, joten ne ovat miellyttävät koskettaa ja pitävät muotonsa täydellisesti.
Kudotun jouston ansiosta ne eivät rypisty ja alaosa myötäilee kevyesti lantiota. Voit käyttää Calvin Kleinin naisten alushousuja joka päivä, jopa urheillessa. Et varmasti nolaa itseäsi kumppanisi edessä.
Calvin Kleinin naisten alusvaatteet ovat yksi muotiteollisuuden tukipilareista. Se on todella seksikäs ja sen laatu räjäyttää sinut ällikällä. Yli 50 vuoden ajan tuotemerkki on osoittanut, että vain harvat voivat kilpailla sen kanssa alusvaatemarkkinoilla. Jos haluat luottaa alusvaatteisiisi kaikissa tilanteissa, haluat Calvin Kleinin alusvaatteet.
| Malli | Hän on 175 cm pitkä, painaa 51 kg ja käyttää kokoa S. |
|---|---|
| Materiaali | puuvilla |
| kokoonpano | 90% puuvillaa, 10% lycraa |
| kosketa sisäkerrosta | puuvillaneulos |
| Kumi | moitti |
| sivu | 30°C |
| silitys | Ei |
| kuivausrumpu | Kyllä |
| Importer | PVH Brands Czechia s.r.o., Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, Alankomaat, service.eu@calvinklein.com. |
| Valmistaja | Calvin Klein Inc., 205 W 39th St, New York, NY 10018,service.eu@calvinklein.com. |
| EAN | 8719852259482 |
1 689 ihmiset ostivat
Vieraskieliset arvostelut käännetään DeepL -kääntäjän avulla.
| 5 |
|
27x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
1x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Hyödyllisin
Uusimmat
Vanhin
Tšekin tasavalta
macek
tyytyväisyys
Tšekin tasavalta
Suosittelen
miellyttävä materiaali, mukava leikkaus
Tšekin tasavalta
Pikkuhousut CK
Pikkuhousut sopivat täydellisesti, mukava materiaali, aion ehdottomasti ostaa lisää!
Tšekin tasavalta
Pro:
Miellyttävä materiaali
Mukava istuvuus
Tšekin tasavalta
Suosittelen
Olemme käyttäneet tämän merkin naisten alusvaatteita jo vuosia. Pikkuhousut ovat mukavat ja laadukkaat, niissä on kaunis muotoilu. Ne kestävät melko pitkään.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
palautukseen
suosittelee kauppaa
alusvaatteita edulliseen hintaan