| Toimitusnopeus: | perjantaina 22.5. luonasi |
| Posti | perjantaina 22.5. luonasi |
| GLS | perjantaina 22.5. luonasi |
Nohavičkové menstruační kalhotky pro velmi silnou menstruaci, s prodlouženou nepropustnou vložkou - vhodné na noc.
Uusi tuote
43 Kohde ks
Varoitus: viimeinen kappale varastossa!
Saatavuuspäivä:
| GINA - NAISET | |||
| PIKKUHOUSUT / STRINGIT | |||
| KOKO | TAGGED WITH | VYÖTÄRÖNYMPÄRYS (CM) | ISTUIMEN YMPÄRYSMITTA (CM) |
|---|---|---|---|
| XS | XS/S (32-36) | 58-70 | 82-94 |
| S | S/M (36-40) | 66-78 | 90-102 |
| M | M/L (40-44) | 74-86 | 98-110 |
| L | L/XL (44-48) | 82-97 | 106-120 |
| XL | XL/XXL (48-52) | 91-109 | 115-130 |
|
Varastossa (perjantaina 22.5. luonasi tai noudettavaksi) Todellinen toimitusnopeus (tilattaessa huomenna osoitteeseen 13:00)
|
|||
|
11,99 €
9,59 €
koodilla: TURBO
|
|||
|
|
|
✅ ILMAINEN TOIMITUSToimitus alkaen 7,69 € |
✅ Toimitus seuraavana päivänä |
✅ 120 päivää aikaa palauttaa tavarat |
✅ 98% tyytyväisiä asiakkaita |
✅ Yli 400 000 alusvaatekappaletta edulliseen hintaan. |
✅ Ilmainen toimitus alkaen 59,99 € |
|
✅ Avoin hinta Alin hinta viimeisten 30 päivän aikana on 9,59 € Alennukset lasketaan alkuperäisestä hinnasta. Ilmainen toimitus lasketaan sen jälkeen, kun alennuskoodit on vähennetty. Haluatko varmistaa, ettet menetä enää yhtään alennusta? Tilaa uutiskirje sivun alareunassa. |
| Malli | Hän on 160 cm pitkä, painaa 47 kg ja käyttää kokoa S. |
|---|---|
| Materiaali | bambuviskoosi |
| kokoonpano | 70% bambuviskoosia, 22 % polyamidia, 8 % elastaania |
| Kumi | Saumaton |
| sivu | 40°C |
| silitys | Ei |
| kuivausrumpu | Ei |
| Valmistaja | MILPEX s.r.o., Piletická 55/36 500 03 Hradec Králové, info@gina.cz. |
| EAN | 8590787237710 |
Erittäin mukavat ja mukavat stringit. Tämä materiaali ei ole ainoastaan erittäin hengittävä ja mukava, vaan se myös istuu täydellisesti kehoon. Tämän tuotteen laatu on erittäin korkealla tasolla, mutta pyrkii pitämään hinnat kohtuullisina ja tarjoamaan tuotteita kaikkien saataville. Suosion ja henkilökohtaisen kokemuksemme perusteella voimme suositella näitä naisten stringejä kaikille naisille, jotka etsivät mukavia, laadukkaita ja jokaiseen päivään.
| Malli | Hän on 160 cm pitkä, painaa 47 kg ja käyttää kokoa S. |
|---|---|
| Materiaali | bambuviskoosi |
| kokoonpano | 70% bambuviskoosia, 22 % polyamidia, 8 % elastaania |
| Kumi | Saumaton |
| sivu | 40°C |
| silitys | Ei |
| kuivausrumpu | Ei |
| Valmistaja | MILPEX s.r.o., Piletická 55/36 500 03 Hradec Králové, info@gina.cz. |
| EAN | 8590787237710 |
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
palautukseen
suosittelee kauppaa
alusvaatteita edulliseen hintaan