| Toimitusnopeus: | perjantaina 17.4. luonasi |
| Posti | perjantaina 17.4. luonasi |
| GLS | perjantaina 17.4. luonasi |
Uusi tuote
13 Kohde ks
Varoitus: viimeinen kappale varastossa!
Saatavuuspäivä:
|
✅ ILMAINEN TOIMITUSToimitus alkaen 7,69 € |
✅ Toimitus seuraavana päivänä |
✅ 120 päivää aikaa palauttaa tavarat |
✅ 98% tyytyväisiä asiakkaita |
✅ Yli 400 000 alusvaatekappaletta edulliseen hintaan. |
✅ Ilmainen toimitus alkaen 59,99 € |
|
✅ Avoin hinta Alin hinta viimeisten 30 päivän aikana on 11,50 € Alennukset lasketaan alkuperäisestä hinnasta. Ilmainen toimitus lasketaan sen jälkeen, kun alennuskoodit on vähennetty. Haluatko varmistaa, ettet menetä enää yhtään alennusta? Tilaa uutiskirje sivun alareunassa. |
| Malli | Hän on 160 cm pitkä, painaa 47 kg ja käyttää kokoa S. |
|---|---|
| Materiaali | keinokuitu |
| kokoonpano | 80% polyamidia, 20% Lycra XLife |
| sivu | 30°C |
| silitys | Ei |
| kuivausrumpu | Ei |
| Valmistaja | Dedoles, s. r. o., Košická 49, 821 08 Bratislava, ahoj@dedoles.sk. |
| EAN | 8585058716315 |
Dedoles-tuotteet myynnissä.
Ota kiinni iloinen värikäs tuote!
| Malli | Hän on 160 cm pitkä, painaa 47 kg ja käyttää kokoa S. |
|---|---|
| Materiaali | keinokuitu |
| kokoonpano | 80% polyamidia, 20% Lycra XLife |
| sivu | 30°C |
| silitys | Ei |
| kuivausrumpu | Ei |
| Valmistaja | Dedoles, s. r. o., Košická 49, 821 08 Bratislava, ahoj@dedoles.sk. |
| EAN | 8585058716315 |
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
palautukseen
suosittelee kauppaa
alusvaatteita edulliseen hintaan