| Toimitusnopeus: | maanantaina 27.4. luonasi |
| Posti | maanantaina 27.4. luonasi |
| GLS | maanantaina 27.4. luonasi |
Uusi tuote
0 Kohde ks
Tätä tuotetta ei ole enää varastossa
Varoitus: viimeinen kappale varastossa!
Saatavuuspäivä:
|
45,99 €
34,49 €
koodilla: TURBO
|
|
|
✅ 11,50 € per kappale (koodi: TURBO) |
|
✅ ILMAINEN TOIMITUSToimitus alkaen 7,69 € |
✅ Toimitus seuraavana päivänä |
✅ 120 päivää aikaa palauttaa tavarat |
✅ 98% tyytyväisiä asiakkaita |
✅ Yli 400 000 alusvaatekappaletta edulliseen hintaan. |
✅ Ilmainen toimitus alkaen 59,99 € |
|
✅ Avoin hinta Alin hinta viimeisten 30 päivän aikana on 34,49 € Alennukset lasketaan alkuperäisestä hinnasta. Ilmainen toimitus lasketaan sen jälkeen, kun alennuskoodit on vähennetty. Haluatko varmistaa, ettet menetä enää yhtään alennusta? Tilaa uutiskirje sivun alareunassa. |
| Malli | Hän on 185 cm pitkä, painaa 85 kg ja käyttää kokoa M. |
|---|---|
| Materiaali | 95% puuvillaa, 5% elastaania |
| Hihan pituus | Lyhyt |
| sivu | 30°C |
| silitys | Kyllä |
| kuivausrumpu | Ei |
| Importer | PVH Brands Czechia s.r.o., Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, Alankomaat, service.eu@calvinklein.com. |
| Valmistaja | Tommy Hilfiger Europe B.V, Danzigerkade 165,1013 AP Amsterdam,Alankomaat, contact.eu@service.tommy.com. |
| EAN | 8718938511919 |
Etsitkö mukavaa unipaitaa, joka on valmistettu laadukkaasta puuvillasta? Silloin tämä Tommy Hilfigerin paita on oikea valinta!
T-paita on valmistettu miellyttävästä puuvillasta, se on normaalisti leikattu ja erittäin mukava päällä. Sinun ei tietenkään tarvitse käyttää sitä vain nukkumiseen, vaan voit jopa mennä ulos siinä.
Lue lisää alla olevista klassisista tuotetiedoista.
| Malli | Hän on 185 cm pitkä, painaa 85 kg ja käyttää kokoa M. |
|---|---|
| Materiaali | 95% puuvillaa, 5% elastaania |
| Hihan pituus | Lyhyt |
| sivu | 30°C |
| silitys | Kyllä |
| kuivausrumpu | Ei |
| Importer | PVH Brands Czechia s.r.o., Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, Alankomaat, service.eu@calvinklein.com. |
| Valmistaja | Tommy Hilfiger Europe B.V, Danzigerkade 165,1013 AP Amsterdam,Alankomaat, contact.eu@service.tommy.com. |
| EAN | 8718938511919 |
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
palautukseen
suosittelee kauppaa
alusvaatteita edulliseen hintaan