| Toimitusnopeus: | perjantaina 17.4. luonasi |
| Posti | perjantaina 17.4. luonasi |
| GLS | perjantaina 17.4. luonasi |
Uusi tuote
0 Kohde ks
Tätä tuotetta ei ole enää varastossa
Varoitus: viimeinen kappale varastossa!
Saatavuuspäivä:
|
43,99 €
32,99 €
koodilla: TURBO
|
|
|
|
✅ ILMAINEN TOIMITUSToimitus alkaen 7,69 € |
✅ Toimitus seuraavana päivänä |
✅ 120 päivää aikaa palauttaa tavarat |
✅ 98% tyytyväisiä asiakkaita |
✅ Yli 400 000 alusvaatekappaletta edulliseen hintaan. |
✅ Ilmainen toimitus alkaen 59,99 € |
|
✅ Avoin hinta Alin hinta viimeisten 30 päivän aikana on 32,99 € Alennukset lasketaan alkuperäisestä hinnasta. Ilmainen toimitus lasketaan sen jälkeen, kun alennuskoodit on vähennetty. Haluatko varmistaa, ettet menetä enää yhtään alennusta? Tilaa uutiskirje sivun alareunassa. |
| Malli | Hän on 185 cm pitkä, painaa 85 kg ja käyttää kokoa M. |
|---|---|
| Materiaali | puuvilla |
| kokoonpano | 100% puuvillaa |
| sivu | 30°C |
| silitys | Kyllä |
| kuivausrumpu | Kyllä |
| Importer | PVH Brands Czechia s.r.o., Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, Alankomaat, service.eu@calvinklein.com. |
| Valmistaja | Calvin Klein Inc., 205 W 39th St, New York, NY 10018,service.eu@calvinklein.com. |
| EAN | 8719113176404 |
Calvin Kleinin tuotemerkki ei kaipaa esittelyä. Klein on sitoutunut maineeseensa muotiguruna, eikä se todellakaan alita odotuksia. Laadun ja muotoilun osalta se onnistuu selvästi pysymään parrasvaloissa. Jos haluat vaatekaappiisi tyylikkäitä ja mukavia kappaleita, Calvin Kleinin T-paita on loistava valinta!
| Malli | Hän on 185 cm pitkä, painaa 85 kg ja käyttää kokoa M. |
|---|---|
| Materiaali | puuvilla |
| kokoonpano | 100% puuvillaa |
| sivu | 30°C |
| silitys | Kyllä |
| kuivausrumpu | Kyllä |
| Importer | PVH Brands Czechia s.r.o., Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, Alankomaat, service.eu@calvinklein.com. |
| Valmistaja | Calvin Klein Inc., 205 W 39th St, New York, NY 10018,service.eu@calvinklein.com. |
| EAN | 8719113176404 |
29 ihmiset ostivat
Vieraskieliset arvostelut käännetään DeepL -kääntäjän avulla.
| 5 |
|
5x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Hyödyllisin
Uusimmat
Vanhin
Tšekin tasavalta
Super
Pesulan laatu ja miellyttävä
Tšekin tasavalta
Uudelleen CK ja uudelleen super
Minulla on kaikenlaisia vaatteita heiltä.
Tšekin tasavalta
CK tekee sen hyvin
super
Tšekin tasavalta
Suuri
säilyttää värinsä kauniisti pesun jälkeen
Tšekin tasavalta
Suosittelen
miellyttävä materiaali
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
palautukseen
suosittelee kauppaa
alusvaatteita edulliseen hintaan